Z inicjatywy parafian powstała w naszej wspólnocie parafialnej nowa grupa: Krąg biblijny. Celem tej wspólnoty jest spotkanie ze Słowem Bożym, odnajdywanie jego Prawdy w naszym życiu, poznawanie Ewangelii i zgłębianie jej przesłania, aby móc na co dzień realizować wskazania zawarte na kartach Pisma św.
Spotkania Kręgu biblijnego odbywają się co dwa tygodnie we wtorki – o godz. 18:00 pod kierunkiem ks. Grzegorza – opiekuna tej wspólnoty. Spotkanie zaczynamy modlitwą do Ducha Świętego, potem czytamy wybrane fragmenty Pisma św. odnoszące się do przyszłej niedzieli, chwilę medytujemy, rozmyślamy, a potem dzielimy się w kręgu tym, co nas dotknęło, naszymi przemyśleniami, spostrzeżeniami, wątpliwościami i uwagami. Odnosimy dane fragmenty do naszego życia, szukając odpowiedzi czego Bóg nas uczy poprzez swoje Słowo. Jeśli odczuwasz potrzebę poznawania Jezusa przez Jego Słowo, przyjdź. Nie musisz być znawcą Pisma, możesz przyjść bez żadnego przygotowania, nawet jeśli nie masz Pisma Świętego. Przyjdź, posłuchaj, co Jezus mówi do Ciebie w Ewangelii i przez pozostałych uczestników kręgu.
Zapraszamy również Ciebie!

kb1