Dlatego też nasza młodzież mieszkała na terenie tejże Sandomierskiej Parafii. Każdy dzień był pełen ciekawych spotkań. Była wspólna modlitwa, tańce integracyjne na Placu Papieskim, koncert zespołu „TGD”, piękny sobotni wieczór uwielbienia i jeszcze wiele innych atrakcji. Diecezjalne Dni Młodych zakończyły się w niedzielne południe Uroczystą Mszą św., której przewodniczył Ks. Biskup Senior Edward Frankowski. Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele młodzieży, duszpasterzy i władz miasta Sandomierza przekazali symbol Dni Młodych - ikonę Chrystusa delegacji ze Staszowa, gdzie odbędą się w przyszłym roku Diecezjalne Dni Młodych. W całości trzydniowego spotkania wzięło udział ponad 3,5 tys. młodzieży z całej naszej diecezji.

642083