BOŻE NARODZENIE 2023

bn22023

Drodzy Parafianie !

Boże Narodzenie jest wyjątkowym świętem życia i nadziei. Tajemnica, którą teraz przeżywamy, pomaga nam doświadczać bliskości Boga oraz otwierać się na drugiego człowieka. Wszyscy jesteśmy ukochani przez Boga, który z miłości do każdego z nas zechciał jako człowiek zamieszkać na ziemi.

Bóg przyszedł tutaj, by przynieść pokój sercom targanym niepokojem. Zechciał oświecić zawiłe ludzkie drogi, na których panuje mrok. Postanowił podarować radość tym, których dotyka smutek. I chociaż nie wszyscy rozpoznali Boga leżącego w małym Dziecku na sianie, to jednak On swoją miłością postanowił odwrócić bieg historii, myśląc o każdym ze swoich dzieci.

Błogosławionych, zdrowych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkich łask od Pana Boga na nadchodzący Nowy 2024 Rok

ks. prob. Janusz

ks. wik. Damian