Wydarzenia

W niedziele 11 sierpnia 2013 r. gościliśmy w naszym Sanktuarium Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Edwarda Frankowskiego. Ks. Biskup w obecności kapłanów i wspólnoty parafialnej przewodniczył uroczystej Mszy św. o godz. 11:00, podczas której dokonał poświęcenia odnowionego wnętrza naszej świątyni. Dzięki staraniom Ks. Proboszcza i ofiarności wielu parafian nasza świątynia z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza. Została założona nowa pozłacana drewniana błazeria, a także pomalowane (odnowione) całe wnętrze świątyni wraz z kaplicą św. Antoniego Padwy. Ks. Biskup podczas Eucharystii modlił się w intencji całej naszej parafii oraz skierował do nas słowo Boże. Na zakończenie wspólnej modlitwy Ks. Proboszcz oraz przedstawiciele naszej parafii: p. Agnieszka Juszak i p. Grzegorz Kopeć podziękowali Ks. Biskupowi Edwardowi za jego obecność, życząc mu wielu łask Bożych i Bożego błogosławieństwa w jego dalszej Biskupiej posłudze.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

584137
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:39
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:124