Obchody jubileuszu rozpoczęły się o godz. 10:40 programem słowno – muzycznym poświęconym kapłaństwu w wykonaniu naszej młodzieży. O godz. 11:00 Uroczystej Mszy św. Jubileuszowej przewodniczył Ks. Proboszcz w asyście Ks. Wacława Tomczyka – naszego rodaka i Ks. Grzegorza – wikariusza. Była obecna na niej najbliższa rodzina Ks. Proboszcza, zaproszeni goście oraz licznie zebrani parafianie. Na zakończenie Eucharystii przedstawiciele dzieci, młodzieży, Parafian, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, chóru „Pasjonata” oraz rodziny złożyli Ks. Proboszczowi życzenia i ofiarowali kwiaty. Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje wszystkim za dar modlitwy w jego intencji, życzenia i z serca błogosławi: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.