Jednocześnie nam ludziom pielgrzymującym na ziemi wskazuje drogę powszechnego powołania do świętości, którą mamy zdobywać na co dzień. W naszej polskiej tradycji całymi rodzinami w tym dniu licznie odwiedzamy cmentarze, aby chociaż przez chwilę zatrzymać się przy grobach swoich bliskich, by ich uczcić zapalając znicze i świeczki oraz pomodlić się za nich. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14:00 w kaplicy na naszym cmentarzu parafialnym została odprawiona Msza św. w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na tym cmentarzu. Eucharystii przewodniczył ks. Proboszcz, ks. Krzysztof wygłosił słowo Boże. Obecni byli także ks. prał. Wacław Tomczyk, ks. pułkownik Kazimierz Krużel - nasi rodacy oraz ks. prałat Władysław .Ta uroczystość św. zgromadziła licznie zebranych wiernych parafian i gości. Po Mszy św. odbyły się modlitwy za zmarłych.